27%

Машки дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band 0006

1.760,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515401

Опис

Машкиот дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band е дел од новата колекција , која вклучува спортски производи со секојдневен стил.

Машкиот дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band е изработен од растеглив полиестер, кој обезбедува удобност на оној што го носи. Дуксерот има патент по целата должина, како и ребрести ластици на зглобовите и долниот дел на колковите. Моделот има директно сечење и странични џебови.

Карактеристики:

Везен натпис GIVOVA на десната страна на градите;
Лого на GIVOVA покрај ракавите;
2 бр. странични џебови

Машки дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band - дајте си утеха.

Видете повеќе машки дуксери!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515401
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Циклама