Машки дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band 0010

MKD 2.430,00 (Намалување од 27%)
MKD 1.760,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515402
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дрес
Материјал: Полиестер
БОJА: Црна