Машки дуксер ZEUS Felpa Relax Monolith Nero

2.290,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515694

Детали

SKU
515694
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Дуксери
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна