Машки дуксер ZEUS Felpa Tech Bikolor Dark Grigio/Nero

3.840,00 ден. 5.320,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521209

Детали

SKU
521209
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Поло маица
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Графит, Цр͟н͟а; Графит