Машки дуксер ZEUS Felpa Tech Rosso

3.790,00 ден. 5.440,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521201

Опис

Машкиот дуксер ZEUS Felpa Tech ќе ги исполни сите барања на својот сопственик во однос на спортската облека.

Машкиот дуксер ZEUS Felpa Tech е изработен од 60% памук и 40% полиестер, што гарантира квалитет, издржливост и удобност. Дуксерот има капулче  и џебови со патент. На крајот од ракавите има тенок ластик, преку кој цврсто се вклопуваат околу зглобовите. Еднобојниот дизајн и стандардниот крој го прават погоден за секоја облека.
Карактеристики:

Материјал: 60% памук и 40% полиестер;
Гумирана лого на ZEUS;
Два џебови со патент;
Еластици на крајот на зглобовите;
Аспиратор;
Стандардно сечење.

Машки дуксер ZEUS Felpa Tech - стил, квалитет и удобност комбинирани во едно.

Погледнете ја нашата богата разновидност на оригинални машки дуксери.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
521201
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Поло маица
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Бело; Црвено