26%

Машки дуксер ZEUS Felpa Ultra C/Zip Grigio

1.590,00 ден. 2.150,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521042

Опис

Машкиот дуксер ZEUS Felpa Ultra C / Zip е погоден за секој машки, секојдневен изглед.

Машкиот дуксер ZEUS Felpa Ultra C / Zip е изработен од 65% памук,  и 35% полиестер, што го прави издржлив и лесен за одржување.
Карактеристики:

ZEUS  лого на ракавот;
Материјал: 65% памук (290 g) и 35% полиестер;
Еластични манжетни на зглобовите;
Патента по целата должина на дуксерот;
Два странични џебови;
Капулче  со врвки за влечење;
Десно сечење.

Машки дуксер ZEUS Felpa Ultra C / Zip - секогаш бидете во чекор со модните трендови.

Видете повеќе машки дуксери!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
521042
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Поло маица
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Сиво