Машки дуксер ZEUS Giacca Relax Monolith Nero

2.390,00 ден. 3.920,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515690

Детали

SKU
515690
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Дуксери
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна