Машки дуксер ZEUS Giacca Micro Monolith Verde

2.690,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515688

Детали

SKU
515688
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Дуксери
Материјал
Микрофибер; Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена