Машки елек ZEUS Smanicato Hercolano Nero/Giallo Fluo

2.390,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511171

Опис

Машкиот елек ZEUS Smanicato Hercolano е дизајниран за сите љубители на чист спортски изглед.

Машкиот елек ZEUS Smanicato Hercolano однадвор е изработен од најлон кој штити од ветер и дожд, а внатре од полиестерски материјали кои создаваат дополнителна мекост и удобност.

Карактеристики:

Штампано  логото  ZEUS на предната страна;
2 бр. странични џебови со патенти;
Висока јака;
Директно сечење;
Материјал: 100% водоотпорен полиестер;
Машки елек ZEUS Smanicato Hercolano - едноставниот и чист стил е секогаш во мода.

Ве очекуваат универзални и едноставни модели на машки јакни и елеци!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511171
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Елеци
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар