Машки елек ZEUS Smanicato Rodi Darkgrey/Nero

2.390,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517347

Опис

Машкиот елек ZEUS Smanicato Rodi е неверојатна понуда на италијанскиот бренд, на која ќе биде тешко да се остане непристрасен.

Машкиот елек ZEUS Smanicato Rodi е изработен од 100% полиестер, а поставата вклучува мек надолу што дава удобност и топлина. Материјалот во надворешниот дел се карактеризира со водоотпорност. На преминот помеѓу двете бои, во предниот дел кај градите, елекот има ластик, што придонесува за слободно движење и удобност.

Карактеристики:

Штампано  логото  ZEUS на предната страна;
Неотстранлива хауба со еластична, тенка еластичност;
Два странични џебови со патенти;
Внатрешен џеб лево;
Тенка еластичност на дното на елекот;
Еластик на ракавите, на рамениците;
Стандардно, директно сечење;
Машки елек ZEUS Smanicato Rodi - подарете си нешто ново, удобно, квалитетно и модерно.
Ве очекуваат универзални и едноставни модели на машки јакни и елеци!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
517347
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Елеци
Материјал
Полиестер
БОJА
Графит, Цр͟н͟а; Графит