Машки комплет дрес ZEUS Kit Alex Blu/Royal

1.890,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506361

Детали

SKU
506361
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Син; Темно сино; Жолт електричар