Машки комплет дрес ZEUS Kit Alex Grigio/Giallo Fluo

1.890,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511166

Детали

SKU
511166
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Графит, Графит; Жолт електричар