Машки комплет дрес ZEUS Kit Vesuvio Nero/Giallo Fluo

1.290,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513772

Детали

SKU
513772
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар