Машки комплет дрес ZEUS Kit Apollo Rosso/Blu

1.390,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505569

Детали

SKU
505569
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црвено; Темно сино