37%

Машки комплет дрес ZEUS Kit Krystal Rosso/Blu

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521562

Детали

SKU
521562
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Црвено; Темно сино