Машки комплет дрес ZEUS Kit Krystal Verde/Nero

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518626

Детали

SKU
518626
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена