Машки комплет дрес ZEUS Kit Krystal Royal/Blu

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518628

Детали

SKU
518628
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Син; Темно син