Машки комплет дрес ZEUS Kit Lybra Uomo Arancio/Blu

1.490,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505625

Опис

Спортскиот тим ZEUS Kit Lybra Uomo е од висока класа, дело на италијанскиот бренд и импресионира со исклучителен квалитет и извонреден дизајн.

Спортскиот тим ZEUS Kit Lybra Uomo  е направен од меки, висококвалитетни и издржливи, полиестерски материјали со мала еластичност што обезбедува одлична удобност за време на спортот.
Карактеристики:

Гумен натпис - ZEUS на десната страна на градите и на крајот од левата нога;
Овално деколте;
Ластична лента и врвки за влечење;
Исечете: Опремени;

 Спортскиот тим ZEUS Kit Lybra Uomo - ултра-високо ниво на удобност.
Најдете повеќе разновидни машки облеки по одлична цена овде.
 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505625
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бело; Портокалова