Машки комплет дрес ZEUS Kit Lybra Uomo Rosa/Nero

1.490,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513123

Опис

Спортскиот дрес ZEUS Kit Lybra Uomo е од висока класа, дело на италијанскиот бренд и импресионира со исклучителен квалитет и извонреден дизајн.

Спортскиот дрес  ZEUS Kit Lybra Uomo  е направен од меки, висококвалитетни и издржливи, полиестерски материјали со мала еластичност што обезбедува одлична удобност за време на спортот.
Карактеристики:

Гумен натпис - ZEUS на десната страна на градите и на крајот од левата нога;
Овално деколте;
Ластична лента и врвки за влечење;
Исечете: Опремени;

 Спортскиот дрес ZEUS Kit Lybra Uomo - ултра-високо ниво на удобност.
Најдете повеќе разновидни машки облеки по одлична цена овде.
 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513123
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Цр͟н͟а; Розова