Машки комплет дрес ZEUS Kit Promo Viola

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511314

Опис

Фудбалскиот тим ZEUS Kit Promo  е од колекцијата фудбал на ZEUS. Ова е најчистиот тим на италијанскиот бренд.


Фудбалскиот тим ZEUS Kit Promo е еднобоен и е целосно изработен од полиестер, кој гарантира: издржливост, брзо сушење, лесно одржување, леснотија и практичност.
Карактеристики:


Отпечатете го логото под јаката, на градите и на крајот од левата нога;
Трапезоидно деколте;
Ластична лента и врвки за влечење;
Исечете: Стандардно;

Фудбалскиот тим ZEUS Kit Promo  - облечете се удобно.

Изберете го вашиот нов спортски тим од нашиот каталог овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511314
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Виолетова