22%

Машки термички топ ZEUS Maglia Fisiko Smanicata Light Royal

990,00 ден. 1.280,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506395

Опис

Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata - наменета за сите активни спортови.

 Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata е направен од 87% полиестер и 13% еластин, што го прави совршено погоден дури и за најдинамичните тренинзи. Сечењето е скроено, шевовите се меки и пријатни на допир, не ја иритираат кожата. Има дебели ремени, ластици на рамената и овално деколте.


Карактеристики:

Опремен сече;
87% полиестер и 13% еластин;
Овално деколте;

 Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata - вашиот најдобар пријател во спортот.

Погледнете ги другите наши понуди за термички облека!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506395
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Сино