Машки термички топ GIVOVA Running Corpus 1 0004

MKD 1.390,00 (Намалување од 35%)
MKD 890,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504794
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маица без ракави
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Темносин