35%

Машки термички топ GIVOVA Running Corpus 1 0019

890,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515249

Детали

SKU
515249
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Жолт- електричар