35%

Машки термички топ GIVOVA Running Corpus 1 0010

890,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504791

Детали

SKU
504791
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Црна