33%

Машки топ за обука ZEUS Casacca Champions Bianco

590,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511594

Детали

SKU
511594
Категории
Weight
0.14 kg
Бренд
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Бело