Машки топ за обука ZEUS Casacca Promo Blu

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506437

Детали

SKU
506437
Категории
Бренд
Пол
Деца-момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин