33%

Машки топ за обука ZEUS Casacca Super Giallo Fluo

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506461

Детали

SKU
506461
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Жолт- електричар