33%

Машки топ за обука ZEUS Casacca Super Verde Fluo

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521570

Детали

SKU
521570
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен електричар, Зелен- електричар