33%

Машки топ GIVOVA Canotta Intima Logo 0003

790,00 ден. 1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504983

Детали

SKU
504983
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Бело