33%

Машки топ GIVOVA Shirt Smanicato One 0006

790,00 ден. 1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516774

Детали

SKU
516774
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Циклама