Машки топ GIVOVA Shirt Smanicato One 0006

MKD 1.190,00 (Намалување од 33%)
MKD 790,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 516774
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маица без ракави
Материјал: Еластан; Полиестер
БОJА: Циклама