Машки топ ZEUS Canotta Beach Uomo Pro Rosso

990,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506125

Детали

SKU
506125
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Црвено