Машки топ ZEUS Canotta Monolith Verde

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515672

Опис

Машкиот топ ZEUS Canotta Monolith е погоден за секаков тип на вежбање.

Машкиот топ  ZEUS Canotta Monolith е изработен од полиестерска ткаенина што дише и овозможува слободна циркулација на воздухот. Овој квалитет носи со себе уште неколку, имено брзо сушење, издржливост, неспоредлива практичност и леснотија
Карактеристики:

100% полиестер;
Трапезоидно деколте;
ZEUS  лого на градите;
Ткаенина што дише;

Машкиот топ ZEUS Canotta Monolith - обезбедете удобен и стилски тренинг.

Повеќе машки спортски маици може да најдете овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515672
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Зелен, Зелена