Машки топ ZEUS Canotta Monolith Rosso

MKD 1.580,00 (Намалување од 27%)
MKD 1.150,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515670
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маица без ракави
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Црвено