26%

Машки футбалски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora Rosso/Giallo

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505811

Детали

SKU
505811
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црвено; Жолта