26%

Машки футбалски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora Nero/Verde

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505810

Детали

SKU
505810
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена