24%

Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora MC Verde/Nero

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521637

Детали

SKU
521637
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена