Машки шорцеви ZEUS Short Jam Giallo

MKD 1.380,00 (Намалување од 28%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 513811
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Полиестер
БОJА: Жолт