Машки шорцеви ZEUS Short Jam Royal

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513814

Опис

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513814
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Сино