Ранец GIVOVA Zaino Capo 0402 40x21x18

MKD 1.250,00 (Намалување од 32%)
MKD 850,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 513056-universal
Акцесоари: Раници
Материјал: Синтетика
БОJА: Син; Темно син