32%

Ранец GIVOVA Zaino Capo 0406 40x21x18

850,00 ден. 1.250,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513057

Детали

SKU
513057
Категории
Weight
0.4 kg
Бренд
Опрема
Ранци
Материјал
Синтетика
БОJА
Темно сино; Розов

Препорачани производи