Топка за кошарка GIVOVA Pallone Basket Easy

MKD 2.150,00 (Намалување од 32%)
MKD 1.450,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511809-5
Акцесоари: Топки
Материјал: Гума
Спорт: Баскетбол
БОJА: Син; Жолта