37%

Топка за кошарка ZEUS Pallone Basket School

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519811

Детали

SKU
519811
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
Гума
Спортови
Кошарка
БОJА
Цр͟н͟а; Зелен електричар

Препорачани производи