Тренерка GIVOVA Tuta Givova One 0204

2.100,00 ден. 3.800,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509416

Опис

Машката тренерка GIVOVA Tuta Givova One е спој на стил, квалитет и удобност.

Машката тренерка GIVOVA Tuta Givova One е изработена од 100% полиестер и има тенок слој на меки постава. Оваа постава го прави префериран за секојдневна употреба и спорт кај мажите. Моделот има патент сместен по целата должина на горниот дел . Идентичен со него е моделот TUTA TRAINING ONE, разликата е во недостатокот на патент на горниот дел .


Карактеристики на тренерки:

Извезено лого-GIVOVA на градите и нозете;
2 броjа џебови на панталоните;
2 броjа странични џебови на горниот дел ;
Патента на дното на нозете, на глуждовите;
Ластици на зглобовите и глуждовите;

Машки тренерки GIVOVA Tuta Givova One - вистинскиот избор е во ваши раце.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.

ТИМ WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
509416
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син

Препорачани производи