Тренерка GIVOVA Tuta Givova One 1310

MKD 3.800,00 (Намалување од 44%)
MKD 2.100,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 509428
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Цр͟н͟а; Зелена