Тренерка GIVOVA Tuta Poker 1204

2.560,00 ден. 4.640,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505079

Опис

Машката тренерка GIVOVA Tuta Poker е од колекцијата Leisure и импресионира со својот елегантен и чист дизајн.

Машката тренерка GIVOVA Tuta Poker е изработена од 65% памук и 35% полиестер, што го прави удобен, цврст и издржлив. Моделот е погоден за постудени и зимски денови, поради тенката и мека, мека облога од внатрешната страна на оделото, која дава топлина и дава нежно и пријатно чувство.
Карактеристики:

Капулче со врвки за влечење;
Ластик со вравки за местење на панталони;
Везен натпис-GIVOVA на нозете и десно на градите;
Два странични џебови на дуксерот;
Два странични џебови на панталоните;
Патента по целата должина на дуксерот;
Ребрести, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете.

GIVOVA Tuta Poker машки тренерки - допрете го вистинскиот стил и удобност.

Сите машки тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505079
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црвено; Темно сино

Препорачани производи