Тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS 0310

MKD 3.100,00 (Намалување од 31%)
MKD 2.110,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 519995
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело; Цр͟н͟о