31%

Тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS 0404

2.110,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519997

Опис

Машката тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS е стилска понуда на брендот за секој љубител на класичниот, спортски изглед.

Машката тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS е изработена од мек и сјаен, полиестерски материјал. Сечењето на моделот е стандардно. Има џебови на горниот и долниот дел од оделото, како и висока јака. Дискретно поставените логоа на производителот GIVOVA се извезени. Моделот се карактеризира со недостаток на еластични манжетни на нозете, кои имаат само патенти одзади.


Карактеристики:

Извезено лого на GIVOVA;
Два џебови на дуксеро;
Два џебови на панталонот;
Ластици за зглобови;
Висока јака;
Патенти во задниот дел на нозете.

Земете ја машката тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS и обложувајте се на добар изглед.

Повеќе машки тренерки GIVOVA најдете ТУКА.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519997
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин

Препорачани производи