Тренерка GIVOVA Tuta Visa Fluo 0419

1.920,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504924

Опис

Машката тренерка  GIVOVA Tuta Visa 0219 е многу стилска, модерна и во исто време исклучително удобна понуда.

Машката тренерка  GIVOVA Tuta Visa 0219 е целосно направен од висококвалитетни, полиестерски материјали што го прават погоден и за секојдневно носење и за спорт. Горниот дел на тренерката  е со патент, има мала јака што му дава спортски и елегантен изглед и има два џебови. За дополнителна удобност,  е опремен со гумени ленти за да го држат цврсто на телото.Овие ластици може да се најдат и на горните зглобови и колковите и на долниот дел од глуждовите. Има и два странични џебови. На неколку места може да се види името на брендот на производителот, испишано со жолти букви - на левиот ракав и левата нога натписот се наоѓа по должина, а на десната нога и на десната страна од горниот дел се наоѓа по неговата ширина. Специфичниот дел на овоj модел е долниот дел, каде што се забележува многу мало инкарнација на нозете.

Со машката тренерка  GIVOVA Tuta Visa 0219 ќе го разберете вистинското значење на зборот „удобност“.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
504924
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолт електричар

Препорачани производи