Тренерка GIVOVA Tuta Revolution Fluo 1039

1.920,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512018

Опис

Машката тренерка GIVOVA Tuta Revolution е наменета за сите оние кои сочувствуваат со стилскиот, спортски изглед.

Машката тренерка GIVOVA Tuta Revolution е изработена од висококвалитетни, тенки полиестерски материјали кои пружаат многу пријатно чувство на неговата сопственичка. Се одликува со опсегот на темни бои, кој нуди и светли акценти на рамениците, што му даваат извонреден и завршен изглед.


Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA  на десната нога и на десниот граден кош;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 бр. џебови на долнио дел;
Прицврстување на патент;
Еластични манжетни на зглобовите, глуждовите и на крајот на горниот дел ;
Висока јака;
Метален патент.

Револуција во спортската опрема со машки тренерки GIVOVA Tuta Revolution.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
512018
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Циклама

Препорачани производи