Тренерка ZEUS Tuta Nettuno Nero

4.960,00 ден. 7.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515307

Опис

Машкиот костум ZEUS Tuta Nettuno е комбинација на стил, квалитет и неверојатна удобност.

Машкиот костум ZEUS Tuta Nettuno е изработен од 94% полиестер и 6% еластин. Има многу квалитети кои брзо ќе ја направат вашата омилена секојдневна облека. На лактите и на десната нога има ленти кои рефлектираат светлина кои светат во темнина
Карактеристики:

Рефлективно лого на ZEUS на дуксер и панталони;
2 ЕЕЗ. патенти со длабок џеб;
2 ЕЕЗ. длабоки џебови за панталони со патенти;
Качулка со врвки за влечење;
Тесни ногарки, со ластици и без патенти;
Материјал - 85% полиестер; 15% памук;
Директно сечење;
Достапно до 2022 година.

Со машката тренерка ZEUS Tuta Nettuno го правите најдобриот и најпрактичен избор за вашето секојдневие.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

ТИМ WWW.SPORTRESPECT.COM

Детали

SKU
515307
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Црна